KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 14222093
nr 1422 2093
Tryck
4 st, Stockholmsmotiv. Bildmått: 27x40cm, yttermått inklusive ram: 45x55cm
Kondition: slitage, skador, trasigt glas.
Utrop:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:59:06
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm